خانه / اخبار خارجی / چلسی صفر – رم ۳

چلسی صفر – رم ۳

رمی ها برابر جایگاه طرفداران چلسی از سر و کول هم بالا می رفتند. دروازه چلسی را دوباره فتح کرده بودند و برابر بنر بزرگ آویخته شده جلوی جایگاه طرفداران چلسی سرود پیروزی می خواندند. برابر تصویر آنتونیو کونته که بالایش عنوان “رئیس بزرگ” به چشم می خورد… رئیس بزرگ برای نخستین بار پس از نشستن روی نیمکت چلسی به کشورش بازگشته بود، به ایتالیا. بازگشتی با شرنگ تلخ سقوط. سقوطی سنگین، خیلی سنگین. همه راه ها به رم ختم شده بود و نه لندن. یوزه بیو دی فرانچسکو بود که می خندید، نه رئیس بزرگ.

 

تا پیش از آن هیچ تیم انگلیسی در این فصل لیگ قهرمانان شکست نخورده بود؛ ولی نوار پیروزی لیگ برتری های انگلیسی پاره پاره شد. با سقوطی غیرمنتظره، باورنکردنی. دروازه چلسی پس از سی و هشت ثانیه گشوده شد، فقط سی و هشت ثانیه. سانتر ظاهرا ساده کولارف به پاس به عقب ژکو با سر به شوت الشراوی از پشت محوطه جریمه گره خورد، به گشوده شدن سنگر کورتوا. به رقم خوردن سریع ترین گل لیگ قهرمانان این فصل. چلسی بازی را زمانی که توپ به پای خیلی ها نخورده بود با یک  گل خورده شروع کرد؛ ولی آن سقوط مقدمه سقوط بزرگ تر بود و رمی ها گل دوم شان را بسان گل اول زدند: یک سانتر ساده دیگر این بار توسط ناینگولان مدافعان چلسی را مات کرد. رودیگر مکث کرد و به قول ریو فردیناند محل قرار گرفتنش در میدان را گم کرد. شد مثل پسر بچه های دبستانی در روز اول مدرسه: گیج، مات، سردرگم.

حتما بخوانید :  دربی به معنای واقعی

 

قرار بود نیمه دوم نیمه بازگشت چلسی شود؛ ولی پروتی با آن شوت از راه دور همه چیز را تمام کرد، تمام. پس از آن مرد برتر میدان کورتوا بود که اجازه نداد دروازه اش برای چهارمین بار فرو ریزد. چلسی بدون انگولو کونته زخم پذیر بی دندان به نظر می رسید، تسلیم شده و سردرگم. سسک فابرگاس خاطرنشان می کرد سی سالش شده و باکایوکو می گفت مرد نبردهای بزرگ نیست. آلوارو موراتا پس از آن که یک فرصت معرکه را از دست داد در دل بازی گم شد.

درباره ی varzeshbest

مطلب پیشنهادی

همسر کاوه رضایی چگونه به تیم والیبال شارلوا پیوست ؟

پس از پیوستن کاوه رضایی به تیم شارلوا بلژیک همسر او فرنوش شیخی که عضو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.