خانه / اخبار خارجی / تیم ملی ایران هیچ تفاوتی با پرتغال و مراکش ندارد

تیم ملی ایران هیچ تفاوتی با پرتغال و مراکش ندارد

 یک ماه پیش قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ به انجام رسید و مشخص شد که تیم ملی کشورمان در گروهی بسیار دشوار باید به مصاف اسپانیا، پرتغال و مراکش برود.

حضور اسپانیای همیشه مدعی و پرتغال که عنوان قهرمان اروپا را یدک می کشد؛ با فوق ستاره ای چون رونالدو، باعث شده تا خیلی ها شانسی برای ایران و مراکش قائل نباشند و از حالا اسپانیا و پرتغال را در یک هشتم نهایی ببینند.


 
جولن لوپتگی، سرمربی اسپانیا در مصاحبه ای به مناسب سال نوی میلادی به آاس گفت:« نباید هیچ پیش داوری ای نسبت به گروه مان داشته باشیم. هر سه رقیب مان را به خوبی می شناسم. برای مردم طبیعتا پرتغال تیمی شناخته شده تر است ولی برای من هر سه تیم برابرند. از نظر من ایران بهترین تیم آسیاست و مراکش هم بهترین تیم آفریقا.

 
من نمی توانم چیزی که مردم یا رسانه ها در مورد حریفان اسپانیا می گویند را کنترل کنم. هر کسی عقیده خود را دارد.از ایران شروع می کنیم؛ این تیم از ۳۸ بازی قبلی خود تنها دو بازی را واگذار کرده است. آنها از لحاظ بدنی و سازماندهی دفاعی تیمی بسیار قدرتمند هستند و ۶ سال است که زیر نظر یک مربی (کی روش) کار می کنند. این تیم نمی تواند تیمی ضعیف باشد.

مراکش در این مقطع به تیمی قدرتمند و خطرناک تبدیل شده است. آنها بازیکنان خوبی دارند و با مربی جدیدشان تیمی متحول شده نشان داده اند و پرتغال را که همه می شناسیم.

 
برای تمام حریفان مان نهایت احترام را قائل هستیم. در حال حاضر ما فقط توانسته ایم مجوز صعود به جام جهانی و شانس قرار گرفتن در یکی از گروه ها را کسب کنیم. از حالا باید به صعود از گروه و ادامه راه تا مراحل پایانی فکر کنیم. از نظر من شانس هر ۴ تیم به یک اندازه است و در این مسیر باید جاه طلب و البته فروتن بود.»

حتما بخوانید :  گفتگو با سامان قدوس در مورد گروه ایران در جام جهانی 2018

درباره ی varzeshbest

مطلب پیشنهادی

همسر کاوه رضایی چگونه به تیم والیبال شارلوا پیوست ؟

پس از پیوستن کاوه رضایی به تیم شارلوا بلژیک همسر او فرنوش شیخی که عضو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.