خانه / اخبار داخلی / ابراهیم بال عقاب ها را چید !

ابراهیم بال عقاب ها را چید !

تیم سپاهان در لیگ هفدهم در خط دروازه با مشکلات زیادی مواجه شده است. امسال اگرچه لی اولیویرا دروازه بان برزیلی در برخی مسابقات عملکرد خوبی داشت اما او هرگز دروازه بان ششدانگی نبود و به همین خاطر قراردادش را با سپاهان فسخ کرد.

با جدایی اولیویرا دروازه بان های جوان تراکتورسازی نیز نتوانستند به خوبی از قفس توری این تیم حفاظت کنند و در نهایت کار به جایی رسید که مدیران باشگاه با درخواست کادرفنی به فکر جذب یک دروازه بان بزرگ بیفتند.

از این رو شایعات زیادی درباره جذب دروازه بان هایی مانند مهدی رحمتی، محمدرضا اخباری و … توسط سپاهانی ها مطرح شد. در این خصوص حتی مدیران سپاهان جلساتی را با مسئولان سایپا برای جذب اخباری انجام دادند اما ظاهرا تلاش های آنها به نتیجه نرسیده و به سراغ گزینه خارجی رفتند.

در طی یکی، دو روز گذشته شایعاتی درباره حضور ابراهیم عالما، دروازه بان تیم ملی سوریه در سپاهان شنیده می شد و حالا با حضور این دروازه بان در تمرین طلایی پوشان باید جذب گلرهای داخلی را منتفی بدانیم.

عالما که در بازی های مقدماتی جام جهانی در دو مسابقه رفت و برگشت مقابل ایران قرار گرفت، در بازی رفت که به میزبانی مالزی برگزار شد، با وقت کشی هایش خود را به مردم ایران شناساند. او در آن مسابقه آنقدر خودش را زمین زد که عصبانیت کارلوس کی روش را برانگیخت و باعث شد نامش بر سر زبان ها بیفتد. حتی برخی هواداران در بازی برگشت نیز شعارهایی را علیه عالما سردادند.

این گلر سوری اما حالا به ایران سفر کرده و در نیم فصل دوم پیراهن سپاهان را برتن خواهد کرد. از این رو زلاتکو کرانچار سرمربی کروات سپاهان عالمای سوری را به دروازه بان های داخلی که برای جذب آنها باید هزینه زیادی انجام می شد ترجیح داده و باید دید آیا او می تواند روزهای خوبی را در ایران سپری کند یا خیر.

البته آلما علیرغم اینکه شب گذشته مذاکرات  خود را با باشگاه سپاهان به مراحل نهایی رسانده، هنوز با این باشگاه به صورت رسمی قرارداد امضاء نکرده و به  احتمال فراوان گلر سابق تیم الاتحاد سوریه امروز به صورت رسمی به هواداران سپاهان به عنوان خرید جدید طلایی پوشان معرفی می شود.

گفتنی است که سپاهان پس از دست کشیدن از جذب گلرهای داخلی با ۴ دروازه بان آفریقایی نیز مذاکراتی انجام داده بود که در نهایت پس از بررسی های انجام شده ابراهیم عالما گلر تیم ملی سوریه به عنوان گزینه نهایی کرانچار به اصفهان رسیده و اکنون در آستانه ثبت قرارداد با سپاهان قرار دارد.

حتما بخوانید :  سیامند رحمان: توان داشتم؛ اما نمی خواستم در مکزیک رکورد بزنم

درباره ی varzeshbest

مطلب پیشنهادی

یک تغییر قریب الوقوع روی دو نیمکت لیگ برتری

اولین تغییرات روی نیمکت مربیگری در نیم فصل دوم را احتمالا طی ۴۸ ساعت آینده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.