خانه / اخبار خارجی / یک دیدار غیرمنتظره با مهندس کیه لینی در دانشگاه تورین

یک دیدار غیرمنتظره با مهندس کیه لینی در دانشگاه تورین

کیه لینی که یکی از ارکان اصلی خط دفاعی یوونتوس و تیم ملی ایتالیا در چند سال گذشته بود، تابستان قبل مدرک کارشناسی ارشدش را از دانشگاه تورین گرفت. او که همان زمان اعلام کرده بود چه در زندگی شخصی و چه در تحصیل، شعارش “تا پایان” است، به همین مدرک قانع نشد و  در حال حاضر در مقطع دکترای اقتصاد تحصیل می کند.

جالب اینکه موضوع پایان نامه کیه لینی “مدل تجاری باشگاه یوونتوس در یک بستر بین المللی” بود. باشگاه یوونتوس هم در پیامی برای او نوشت:” همه اعضای باشگاه به جورجیو برای این دستاورد و نتایج فوق العاده تبریک می گویند.”

به نظر می رسد کیه لینی از همین حالا به فکر فراهم کردن شرایط برای قرار گرفتن در چارت مدیریتی باشگاه یوونتوس است؛ و برای رسیدن به این هدف، قصد ندارد تنها به سابقه حضورش در این باشگاه تکیه کند و می خواهد با تحصیل در رشته های مرتبط، همانند دوران حرفه ای اش، یک مهره مطمئن برای این باشگاه باشد.


 
در این بین، رفت و آمد همیشگی او به دانشگاه تورین باعث شد تا حضورش برای دانشجویان و اساتید عادی شود و این فرصتی را برای مهدی صوتی، دانشجوی ایرانی و خواننده ورزش سه، فراهم کرد تا برای دقایقی با ستاره یووه صحبت کند. مهدی در مورد این دیدار به ورزش سه گفت:” راستش اول فکر کردم اشتباه دیدم. منتظر ماندم تا او از اتاق استادش خارج شود و بعد به سمتش رفتم و او را صدا زدم. با خوش رویی برگشت و وقتی فهمید که من کمی هول شده ام، با لبخند من را دعوت به آرامش کرد.

بعد در مورد شرایط حضورم در تورین پرسید و به من پیشنهاد کرد تا از موزه یوونتوس در یوونتوس آره نا دیدار کنم. با اینکه عجله هم داشت، اجازه داد تا من سر فرصت چند عکس هم با او بگیرم. نکته جالب برای من، ظاهر ساده این بازیکن بود که هیچ شباهتی به یک ستاره در کلاس جهانی نداشت.”

کیه لینی یکی از ارکان قهرمانی های یوونتوس در سری آ در چند سال اخیر بود و فصل گذشته هم با این تیم به فینال چمپیونزلیگ رسید اما در نهایت مغلوب رئال مادرید شدند.

حتما بخوانید :  منچسترسیتی به روایت گواردیولا: ما بهترین هستیم

درباره ی varzeshbest

مطلب پیشنهادی

همسر کاوه رضایی چگونه به تیم والیبال شارلوا پیوست ؟

پس از پیوستن کاوه رضایی به تیم شارلوا بلژیک همسر او فرنوش شیخی که عضو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.