خانه / اخبار داخلی / سردار،قوچی و طارمی در میان ۲۳ بازیکن برتر قاره آسیا

سردار،قوچی و طارمی در میان ۲۳ بازیکن برتر قاره آسیا

 گروه رسانه ای تیتان اسپورت که کار خود را در سال ۱۹۸۸ آغاز کرده از سال ۲۰۱۳ اقدام به انتخاب بهترین بازیکن سال آسیا می کند. امسال برای پنجمین بار آنها با استفاده از نظرات ژورنالیست های کشورهای آسیایی و همینطور ژورنالیست هایی از کشورهای مختلف که مسابقات آسیایی را پوشش می دهند، اقدام به انتخاب بهترین بازیکن سال آسیا می کنند، که در این نظرسنجی سردبیر وب سایت “ورزش سه” نیز شرکت دارد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا چند سالی می شود که بهترین بازیکن سال آسیا را از میان بازیکنانی انتخاب می کند که در این قاره حضور دارند و از میان لژیونرهای آسیایی نیز یک بازیکن انتخاب می شود. به عنوان مثال امسال در بخش داخلی  “عمر الخریبین” مهاجر سوری تیم الهلال این عنوان را کسب کرد و در بخش بازیکنان بین المللی نیز “سون مین هیونگ” ستاره کره جنوبی و باشگاه تاتنهام این عنوان را از آن خود کرد، اما گروه رسانه ای تیتان اسپورت بهترین بازیکن را از میان این دو دسته و البته بازیکنان خارجی که در فوتبال آسیا شاغل هستند، نظیر هالک برزیلی انتخاب می کند.

گروه رسانه ای تیتان با بررسی عملکرد بازیکنان حائز شرایط، نام ۲۳ بازیکن را برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ آسیا انتخاب کرده است که مهدی طارمی، سردار آزمون و رضا قوچان نژاد مهاجمان تیم‌های پرسپولیس، روبین کازان و هیرنفین نیز در میان آنها حضور دارند.

 
اسامی ۲۳ بازیکن مورد نظر برای کسب بهترین بازیکن سال آسیا به شرح زیر است:

لازم به ذکر است که ژورنالیست های شرکت کننده در این نظر سنجی نام ۵ بازیکن مورد نظر خود را انتخاب می کنند که به ترتیب امتیازهای ۶ ، ۴ ، ۳ ، ۲ و ۱ را دریافت می کنند و البته الزامی نیز برای انتخاب بازیکنان از این لیست برای شرکت کننده ها وجود ندارد.

حتما بخوانید :  قرارداد علی کریمی با استقلال !

درباره ی varzeshbest

مطلب پیشنهادی

یک تغییر قریب الوقوع روی دو نیمکت لیگ برتری

اولین تغییرات روی نیمکت مربیگری در نیم فصل دوم را احتمالا طی ۴۸ ساعت آینده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.