خانه / اخبار خارجی / عنصری نایاب در مدیران رئال مادرید و زیدان !!!
زیدان-رئال مادرید
زیدان-رئال مادرید

عنصری نایاب در مدیران رئال مادرید و زیدان !!!

پس از کسب ۷ جام در یک سال و نیم، زیدان تابستانی آرام را پیش رو داشت و می توانست از آن بهترین استفاده را ببرد ولی شهامت، چیزی بود که نه در این مربی فرانسوی یافت می شد و نه در مدیران رئال. همه روی یک چیز تاکید داشتند؛ حفظ تیم قهرمان و ایجاد کمترین تغییرات.

در رئال تصمیم بر این شد که همچنان روی مثلث BBC اطمینان شود و به جای فروش بیل و نیمکت نشین کردن بنزمای گل نزن، موراتا و ماریانو فروخته شوند و بدتر اینکه امباپه هم جذب نشود.

رئال در فصل جاری می توانست صاحب خط حمله ای با حضور موراتا، امباپه و رونالدو باشد ولی در عمل حالا اوضاع به گونه ای شده است که رئال با سیستم ۲-۴-۴ به میدان می رود و تنها گزینه تعویضی خط حمله کسی نیست جز بورخا مایورال که پس از یک سال افتضاح در ولفسبورگ به رئال پس فرستاده شد.

اتفاقا مذاکرات با امباپه خوب پیش می رفت و توافقات اولیه نیز صورت گرفته بود و تنها کافی بود که بیل فروخته شود اما در نهایت تصمیم بر این شد که روی مهاجمی همیشه مصدوم اعتماد شود و امباپه که از این تصمیم سرخورده شده بود، راهی پی اس جی شد.

موراتا هم می دانست با وجود بنزما جایی در ترکیب اصلی ندارد، به پیشنهاد چلسی پاسخ مثبت داد تا اکنون و پس از گذشت ۱۴ هفته از لالیگا، شاهد فقر گلزنی بی سابقه در رئال باشیم. از سال ۲۰۱۱ سابقه نداشت که رئال در دو بازی خارج از خانه متوالی نتواند هیچ گلی به ثمر برساند. تیمی که صاحب رکورد گلزنی در بازی های متوالی به لطف درخشش مهاجمانش در فصل گذشته شد، حالا به چنین وضعیتی دچار شده.

این شرایط رئال ما را بیش از همه به یاد بارسلونای دوران رایکارد در فصل ۰۸-۲۰۰۷ می اندازد یا وضعیت اسپانیای جام جهانی ۲۰۱۴.

رایکارد در آن فصل شهامت فروش رونالدینیو و تزریق نیروی جدید به بارسلونا را نداشت و در نهایت آبی اناری ها یکی از بدترین فصول خود را سپری کردند. از شرایط اسپانیا در جام جهانی قبلی هم که همه مطلعید. تیمی که به عنوان مدعی وارد جام شد و با شکست هایی تاریخی در دور اول کنار رفت.

رئال حالا با دچار شدن به این شرایط بد در فاز تهاجمی، قصد ورود به انتقالات زمستانی را دارد. جذب غیرممکن ایکاردی با ۱۰۰ میلیون یورو یا اسمولوف روسی؟ هیچکدام از این گزینه ها نمی توانند با این خط حمله فرضی مقایسه شوند: رونالدو، موراتا و امباپه.

زیدان قدم در مسیری گذاشته که انتهای آن برای رئال نگران کننده و خطرناک است؛ مسیری که در تابستان می توانست طور دیگری ترسیم شود.

 

منبع: مارکا

حتما بخوانید :  واقعا لیونل مسی برنده توپ طلا شد؟+عکس

درباره ی varzeshbest

مطلب پیشنهادی

همسر کاوه رضایی چگونه به تیم والیبال شارلوا پیوست ؟

پس از پیوستن کاوه رضایی به تیم شارلوا بلژیک همسر او فرنوش شیخی که عضو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.