خانه / اخبار داخلی / ای اف سی،فردا در بانکوک تصمیم نهایی را میگرد

ای اف سی،فردا در بانکوک تصمیم نهایی را میگرد

 این فدراسیون هرگونه تصمیم گیری از سوی ای اف سی مبنی بر تصویب قوانین الزام آور برای عربستان مبنی بر قطعیت سفر تیم های این کشور به ایران را تکذیب کرده است .

بنا بر نوشته روزنامه عکاظ دبیر کل ای اف سی در جلسه روز شنبه کمیته مسابقات ای اف سی از روسای فدراسیون های کشورهای مختلف خواسته است دلایل عدم سفر خود به کشورهای مختلف را در اختیار این کنفدراسیون قرار دهند .

فدراسیون فوتبال عربستان به بهانه ناامنی و اتفاقات رخ داده در سفر تیم های این کشور در سال های قبل لیگ قهرمانان آسیا تا امروز توانسته برنامه لیگ قهرمانان آسیا را به هم بزند اما امسال با توجه به مشکل جدید این کشور با قطری ها و همچنین فشار شبکه بی این اسپورت بر ای اف سی به عنوان دارنده رایت بازی ها ، ای اف سی را با تصمیمات جدیدی و جدی تری مواجه کرده است .

به نظر می رسد با وجود تکذیب اولیه ،همکاری ایران و قطر در این پرونده ، کمیته اجرایی ای اف سی را وادار به تغییر موضع کند اگرچه در این موضوع دو فرمول دیگر هم در نظر گرفته شده که شاید با اصرار و لابیگری عربستان شکل برگزاری مسابقات در منطقه غرب آسیا به هم بخورد.  

کمیته اجرایی ای اف سی فردا به ریاست شیخ سلمان رییس بحرینی این کنفدراسیون جلسه نهایی رفع این مشکل بزرگ لیگ قهرمانان اسیا را برگزار خواهد کرد و در این جلسه تصمیم نهایی برای شکل میزبانی بازی ها میان کشورهای متخاصم گرفته خواهد شد .

حتما بخوانید :  مهمترین نامزد ایران در جوایز سال آسیا (طاها شریعتی)

درباره ی varzeshbest

مطلب پیشنهادی

یک تغییر قریب الوقوع روی دو نیمکت لیگ برتری

اولین تغییرات روی نیمکت مربیگری در نیم فصل دوم را احتمالا طی ۴۸ ساعت آینده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.