خانه / اخبار خارجی / تقضای مالی اوزیل برای پیوستن به بارسلونا

تقضای مالی اوزیل برای پیوستن به بارسلونا

هرچه به زمستان نزدیک تر می شویم، احتمال پیوستن کوتینیو به بارسا کمتر می شود و در عوض این اوزیل است که به نظر، گزینه ای جدی تر برای آبی اناری ها محسوب می شود.

خریدی که البته به سادگی مقدور نخواهد بود. اوزیل تا پایان همین فصل با آرسنال قرارداد دارد و در صورت عدم تمدید، می تواند تابستان آتی به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود.

 

 

طبق ادعای آس، تماس های اولیه بین بارسلونا و اوزیل برقرار شده و ستاره آلمانی تقاضای حقوق هفتگی ۳۷۰ هزار یورویی کرده است. به عبارتی دریافتی او سالانه ۱۹ میلیون یورو ناخالص خواهد بود.

اینجاست که مشکلات بارسلونا شروع می شود چون اگر اوزیل با این رقم جذب بارسا شود و این باشگاه در نهایت قرارداد مسی را نیز تمدید کند، پرداختی به همین دو بازیکن معادل ۸۴ درصد بودجه بارسا برای حقوق بازیکنانش خواهد بود. تنها راه حل این مشکل، فروش آردا توران است که ششمین بازیکن بارسلونا از حیث دریافتی سالیانه محسوب می شود. فروش آردا نیز کار ساده ای نیست و گفته می شود که هرگونه انتقال او در زمستان قرضی خواهد بود.

 

 
اوزیل همچنین درخواست پاداش هایی ویژه نیز کرده است که البته بلوگرانا برای برآورده کردن این خواسته اوزیل کار دشواری ندارد چون ساختار اقتصادی بارسلونا چنان است که برای پرداخت پاداش به بازیکنانش دچار کمترین مشکل می شود؛ اما چه چیزی احتمال پیوستن اوزیل به بارسا را بیشتر می کند؟

آرسنال می داند که اگر اوزیل قراردادش را تمدید نکند، فصل بعد راهی یونایتد خواهد شد و این آخرین چیزی است که آرسنالی ها خواهانش هستند؛ پس ترجیح می دهند که اوزیل را همین زمستان به بارسلونا انتقال دهند.

اوزیل چون امسال با آرسنال در لیگ اروپا بازی کرده، مشکلی برای همراهی بارسا در لیگ قهرمانان نیز نخواهد داشت که این برگ برنده او در قیاس با کوتینیو است.

 

گفته می شود که آرسنالی ها تلاش برای جذب گورتزکا، ستاره شالکه که خصوصیاتی شبیه به اوزیل را دارد نیز آغاز کرده اند و این به معنای تسهیل مسیر خروج اوزیل در زمستان خواهد بود. جالب اینکه بارسلونا هم به دنبال جذب گورتزکا است.

حتما بخوانید :  شماره ات را بگو تا بگویم چه بازیکنی هستی!!!

درباره ی varzeshbest

مطلب پیشنهادی

همسر کاوه رضایی چگونه به تیم والیبال شارلوا پیوست ؟

پس از پیوستن کاوه رضایی به تیم شارلوا بلژیک همسر او فرنوش شیخی که عضو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.